You are here:  / Mikrotuneling / Suwnice Pomostowe / Usługi / Samochód zastępczy – Toruń

Samochód zastępczy – Toruń

Samochód zastępczy – Toruń
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

samochód zastępczy (3)Samochód zastępczy to bardzo dobre rozwiązanie
Wszyscy wiemy, że nie ma dobrego momentu na to, by auto się popsuło. Często jest naszym środkiem transportu, który umożliwia nam nie tylko przemieszczanie się, ale także zarobek. Kiedy się psuje – wydajemy pieniądze na jego naprawę, ale także często nie mamy możliwości zarobkowania. Dlatego postanowiłem znaleźć mechanika, który na okres naprawy auta – zapewnia samochód zastępczy. Taka opcja wydawała mi się jedynym dobrym rozwiązaniem. Kiedy wstawiłem swoje auto i okazało się, że naprawa jest skomplikowana, pomyślałem o tym, ile stracę na tych kilku dniach. Zapytałem mechanika o samochód zastępczy i zadziwiłem się nie tylko tym, że faktycznie mogłem skorzystać z tej opcji, ale także okazało się, że było to całkiem dobre auto. Koledzy uprzedzali mnie, że dostanę coś, co nie będzie się nadawało do jazdy, ale nie było to prawdą.
Nie odczułem praktycznie długości naprawy, bo spokojnie pracowałem, jeżdżąc zastępczym samochodem mojego warsztatu. Już wiem, że nie wstawię auta w żadne inne miejsce.

Tagi: osb stopfire, standy eliptyczne cena druku, balayage fryzjer kraków, internorm okno kf410, endoskop laryngologiczny sinutronic, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Szamba Betonowe Lesko, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, kawitacja kielce, zeltiq Warszawa, plisy Oświęcim