You are here:  / Bębny kablowe / Elektrodrążarka / Motoryzacja / Garaże blaszane

Garaże blaszane

Garaże blaszane
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

garaze-blaszane-5Każdy w zasadzie kierowca wolałby trzymać swoje auto pod dachem, niż na wolnym powietrzu. Wiadomo, że samochód to łakomy kąsek dla złodziei, wandali, a i zła pogoda nie sprzyja autu. Szczególnie uciążliwe jest odśnieżanie auta zimą. Ponadto garażowanie auta ma wpływ na wielkość składki ubezpieczeniowej.
Najbardziej ekonomicznym sposobem, jeśli nie mamy możliwości wynająć od kogoś innego, są garaże blaszane. Będziemy potrzebować do tego celu rzecz jasna kawałka gruntu. Jeśli już taki znajdziemy pozostaje jedynie zamówić garaż i przygotować podłoże pod niego.
Obecnie garaż blaszany to nie jest wielki koszt. Producenci oferują różne wielkości garaży, zarówno jeśli chodzi o szerokość, długość, jak i wysokość. Można wybrać kolor blachy lub zdecydować się na tradycyjną cynkową. Do wyboru są też różne rodzaje drzwi, tradycyjne lub otwierane do góry
Jako podłoże pod garaże blaszane idealna jest wylewka betonowa lub ułożenie płytek lub kostki chodnikowej. Da to największy komfort i pozwoli na uniezależnienie się od stanu gruntu. Montaż garażu jest błyskawiczny, a w przypadku przeprowadzki możemy go zdemontować i zabrać ze sobą.

Tagi: drążenie foremników, biceps 34cm, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Szamba Betonowe Lesko, kreda sisa, rodogosz ogrody, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Fotoprzekaźnik Sick, rozstępy biceps, docieplenie granulatem Radom